Základní škola Bohumila Hrabala

Fotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky RotatoruFotky Rotatoru
Nový žák
Žákovská knížka

Základní informace

Mluvčí jednotlivých tříd se pravidelně setkávají (také on-line) a mají tak možnost dozvídat se aktuální informace o dění v naší škole.
Na základě jejich podnětů mohou být uskutečněny zajímavé školní akce (především různé projektové dny nebo sportovní soutěže).
Při schůzkách probíráme případné problémy ve třídách, důležité jsou také návrhy na zlepšování prostředí naší školy.
Formou tzv. kulatého stolu (na závěr školního roku) komunikují zástupci tříd s vedením školy.
Svými názory a náměty se mluvčí podílejí na rozvoji školy a dělají ji pro nás všechny lepší...